d.babych
Літаючі диски GOTCHA!

Де придбати фрізбі:
(044) 353-94-96
(066) 282-00-00
(063) 326-00-00

з 10:00 до 19:00 (Пн—Сб)

Алтимат

Найопширеніший вид спорту з літаючим диском — це Алтимат. Ним займаються більш ніж 1 млн. людей в цілому світі. Найближчим часом очікується, що алтимат стане олімпійським видом спорту.


Творці дисків Gotcha! також всі грають в алтимат в команді Nova.


Для того, щоб зіграти в алтимат, потрібно дві команді і один диск. Якщо коротко, суть гри полягає в тому, щоб спіймати диск в зоні противника. При цьому атакуюча команда не може бігати з диском, а команда захисту не може торкатися гравців, що атакують.


Але краще один раз побачити:

Короткі правила Алтимат


1. Поле. Гра ведеться на полі, що нагадує поле для американського футболу:

2. Початок гри. Початок розіграшу кожного очка починається із розташування гравців обох команд на лініях зон, які вони захищають. Команда захисту вводить диск у напрямку атакуючої команди.

3. Рахунок. Кожного разу, коли гравець нападаючої команди, ловить диск у зоні суперника, нападаюча команда отримує очко. Гра продовжується (згідно п.2) після зарахування кожного очка.

4. Передача диска. Диск може передаватися тільки за допомогою паса товаришу по команді у будь-якому напрямку. Гравець, що володіє диском, не може рухатися та має 10 секунд для пасу. Захисник, що прикриває розкидуючого, рахує від 1 до 10 із перервою у секунду.

5. Перехід володіння. Якщо пас не завершено (тобто диск торкнувся землі або чогось іншого за межами поля або перехоплений, чи пас просто не виконано протягом 10 секунд), то команда захисту отримує диск і стає атакуючою командою.

6. Відсутність контакту. Фізичний контакт між гравцями не дозволяється. Заважати руху гравців заборонено. Фізичний контакт є порушенням правил.

7. Порушення. Порушення відбувається у результаті фізичного контакту гравців протилежних команд. Якщо у результаті порушення диск втрачено, то гра продовжується так, ніби не було переходу володіння. Якщо гравець, що порушив правила, вважає, що він їх не порушував, то диск повертається розкидуючому.

8. Суддівство. Гравці несуть відповідальність за порушення правил та меж поля. Гравці самі вирішують спірні питання.

9. Дух Гри — в Алтиматі особливе значення надається чесній грі і майстерності. Дух змагань не заборонено, але він ніколи не повинен негативно впливати на взаємну повагу гравців, дотримання правил чи заважати отримати задоволення від гри.


Більш детальну інформацію про цей вид спорту можна отримати тут: http://ultimate.com.ua/


Ігри

— Алтимат
— Сіті фрізбі
— Фристайл
— Double Disc Court


Кидки

— Бекхенд
— Форхенд
— Хаммер


Фрісбі інших виробників, дог-фрісбі й фрісбі, що світяться

discs.com.ua